2017/02/23

Pratik Makyaj Çözümleri


Video İçerisinde Geçen Tahmini İçerik Yazısı: Hepinize Merhaba. kız olmanın zorluğunu hepimiz biliyoruz makyajı varsa çıkar kıyafeti var. Huyun Var bir sürü şey var Bir de bugün bu zorluklar en aza indirmek ve Makyaj yaparken yaptığımız hataları birazcık düzeltebilmek için böyle bir video yapacağız burada kadar iyi olmak için aşağıdaki kırmızı bir buton var üzerinde abone ol yazıyor.Ona tıkladığınızda kanalı abone oluyorsunuz bir yanda çıkan siğil işaretine tıkladığınızda her hafta gelecek olan videolardan haberiniz oluyor numaramı bildir keyifli izlersiniz. İstersen şimdi Hemen başlayalım maçlar genelde dudakta kuru bir his yaratıyor bunu engellemek için dudaklarınıza Taurus Elimizden bir iki damla uygulayabilirsiniz. Böylece hem ucuz daha kolay olacak hem de kurdu problemi ortadan kalkacak sıradaki öneri gözlük kullananların hayatını kolaylaştıracak makyajın Gözde ulaşmasını engellemek için bir miktar kağıt mendilin altına yerleştirin. bu şekilde makyaj fazlalığını ortadan kaldırmış oluyoruz sorgularken pek çok yer göz çevresine düşer yüzünden zaman kaybediyoruz.

Bunu engellemek için hepinizden göz çevremizde uygun olacak şekilde bir miktar kesiyoruz ve bunu göz altınıza yerleştirdiğiniz de artık enkaz altındaki makyaj görüntüsü tamamen ortadan kalkacak ve size zaman kazandıracak.burun kontürleme işlemi çoğu kez makyajın en zor kısımlarından biri burnumuzu gitmeye çalışırken oğlum makyajla istemeden daha büyük hale getirebiliyoruz bazen bunu engellemek için bir tel tokadan yardım alabiliriz koyu renk konserleri tokanın çevresini açık olanı ise ortasından uyguluyoruz sonrasında ürünün dağıtıyoruz ve işlemini çok daha hızlı bir şekilde bitirmiş oluyoruz.
Kirpik önemi takma kirpiklerle ilgili Yalnız benim gibi üzerinde dökmeyin biraz fazla sıktım sanırım Tel toka ile yapışkanı kirpik üzerine uygulamak çok daha kolay denemenizi tavsiye ederim. şimdiki makyaj hilesi gene takma kirpiklerle ilgili çok etkili kullandığımızda üzerinde kalan yapışkan yüzünden belli oluyor Bunu engellemek için kirpiği ikiye ayırıyoruz ve kendi Kirpik altına yerleştiriyoruz Sonuç bu şekilde çok daha doğal ve hoş duruyor bugünkü biliyor musun da sonuna geldik yanına çıkan resmi tıklayarak kanalıyla olabilirsiniz bir aşağıdaki videoları tıklayarak onları da izleyebilirsiniz çok Yakında görüşmek üzere hoşçakalın.