2017/02/24

Makyaj Hileleri


Video İçeriği Tahmini İçerik Yazısı: Merhaba bir gün Kalkınma Hoşgeldiniz. Bugün sizlerle bazı makyaj hileleri Kenan makyaj makyaj makyaj teknikleri şekilde adlandırılabilir. İşte bu yüzden buradayım sizlerle teknikleri paylaşmak için aslında birkaç tane gerçekten tuhaf ama işinize yarayacağını düşündüğüm pratik makyaj bilgileri burada Bunları ben keşfedemedim zaten İnternette olan bilgiler ama birkaç tanesi öyle toplayıp bir araya getirip sizlerle kendi ilginç buldukları ve kullandıkları mı paylaşmak istedim. Bu video çevrenizdekilerle ailenizle arkadaşlarınızla paylaşarak Onların da bul makyaj kendilerinden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. çocukların birbirini sinirler bırakma yıkanalım abi olmayı unutmayın öylece haftada en az iki kez bakıyorum ama bazen haftada 4-5 video kadar çıkabiliyor.

Şu aralar O yüzden o videoyu kaçırmamak için lütfen bu kanalı iyi olmayı unutmayın Şimdi artık başlayalım ydın otobüs sürmek için kullandığımız yelpaze parçalardan elinizde yok diye üzülmeyin. normal bir makyaj fırça varsa bir tel tokayla onu da yerine getirebilirsiniz. Bu şekilde bir fırçayı çok farklı şekillerde kullanabiliyorsunuz göreceksin satılan aydınlatıcı fırçalardan hiçbir farkı yok de istediğinizde eski haline getirerek farklı amaçlar için kullanmaya devam edebilirsiniz sıradaki çözüm yani arkadaşlarımızda çok iyi gelecek makyaj ilerleyen saatlerde kaybedip Normalde koymak için kullanılan kağıtlar pratik bir şekilde İzmir'deki yenecektir tuvalet kağıdının da ikiye ayırır incelterek en ince kadını aynı işlemi için kullanabilirsiniz bu şekilde sizi rahatsız eden o görüntüye son vermiş oluyorsunuz ve son zamanlardaki en tuhaf makyaj trendlerinden biri Bulaşık süngeri kullanarak fondötenin yüzünüzde uygulama yalnız gerçekten sonuçlar fena değil bebeklerde kullanımı komik olabilir ama evde burada ben türkiyeyim için biraz fazla büyüksün. Elimi kestim var ve onu kullanarak makyaj yapmak istiyorsunuz ya da vücudunuzu için kullanmak istiyorsunuz ama yine de senin yapıştırınız yok Eğer işiniz varsa aynı işlevi görecektir Yani bu Sefaköy Mahalleli kullanarak sinirin yapışmasını sağlayabilirsiniz rimel sürmenin daha kolay bir yolu var güvenliğinin çoğunu esnek yapılmış o yüzden istediğimizi biliyoruz Ve bu şekilde sürmek çok daha kolay oluyor şimdi gelelim yeryüzüne hepimizin bildiği gibi çıkarmayı önlemek için normal bir Cimilli önceki uyguluyoruz daha sonra fotoğraflarımızı kullanıyoruz ve bu şekilde çıkarması çok daha kolay oluyor. Nixon veya diğer markaların göz için yapılmış Jumbo kalemini kullanarak dudak makyajında yapabileceğiniz en uzun süre dudak takılıyor hem de farklı araç arayanlar için güzel bir seçenek olabilir harita biliyorsun bu senenin makyaj trendleri arasında metal renklerde var o yüzden ben bunu kullanmayı tercih etti mi. Bence çok güzel Özellikle burun seni yakışabilecek bir renk değilim kendi aile Aynur Yok ya da bitti hiç sorun değil Çünkü Siyah veya istediğiniz renkteki bir para toz haline getirerek ve biraz da vazelin ile göz makyajı için kullandığımız bir para ekleyerek kendiniz evde aile aynısı oluşturabilirsiniz. ve aloe vera.Ve aloe vera içerisinde pek çok faydalı mineralize B12 vitaminleri çiçekçilere kolayca bulabileceğiniz PYBS bileceğiniz bir bitki Bununla ilgili bir maske videosunu hazırlamıştım Orada yukarıda çıkan kartının seni tıklayarak izleyebilirsiniz bugün makyaj temizlemek için ya da Tony kullanabileceğiniz bir sıvı hazırlayacağız bunun için aloe vera sokma temizliyoruz ve içindekini su ilave ederek mikserden geçiriyoruz özellikle seyahatler de yanınızda taşıyabileceğiniz pratik bir opsiyon olabilir ama işe yarayan makyaj hilelerinden bir tanesini kırmızı ruj kullanmak gözaltına kullanıyoruz.

Eğer sağlam bir kapatacağız varsa onunla birlikte işe yarayacak bir ortam Çünkü kırmızı aslanlar renk düzleştirici yani koridor gibi bir görevi görüyor burada ve gözaltı Kurulu'nun kapanmasına yardımcı oluyor en azından ben de işe yaradığını söyleyebilirim.